صفحه نخست وبسایت
صندوق رفاه دانشجویی
صندوق رفاه دانشجویی دانشگاه آزاد واحد تبریز

 آرام باش، توکل کن، تفکر کن و سپس آستینها را بالا بزن و آنگاه می بینی که دستان خداوند زودتر از تو، دست به کارشده است.(حضرت علی (ع))

صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی با هدف ایجاد تسهیلات و امکانات مالی برای کمک به وضع تحصیلی و معیشت دانشجویان کم بضاعت و جهت تامین بخشی از هزینه های دانشجویان شاغل به تحصیل، هر ساله برابر ضوابط و مقررات و اعتبارات تخصیص‌یافته، تسهيلاتي را بصورت وام (تامین شهریه- اجاره مسکن- هزینه ازدواج) و وام وزارت علوم به دانشجويان واجد شرایط ارائه مي‌نمايد.شروع فعالیت صندوق رفاه از سال 1365 بوده و  شروع فعالیت صندوق رفاه دانشجویان در واحد تبریزاز سال 1375می‌باشد.

 منابع سرمایه صندوق رفاه دانشجویان درصدی از شهریه می‌باشد.

بهره‌مندان از مزاياي صندوق رفاه دانشجويان نسبت به بازپرداخت بدهي خود به صندوق برابر ضوابط تعيين شده اقدام خواهند نمود. از آن جائي که اصلي ترين بخش بودجه صندوق از بازپرداخت به موقع بدهي دانش آموختگان تامين مي‌شود لذا رعايت قوانين و مقررات موجود توسط عزيزان دانشجو باعث مي‌شود تا دانشجويان ديگر نيز بتوانند از تسهیلات رفاهي بهرمند شوند.

 

کمیته وام صندوق رفاه دانشجویان در واحد شامل رئیس صندوق رفاه، معاونین اداری و مالی و دانشجویی می‌باشند.

 در حال حاضر جهت سهولت در رفت و آمد دانشجو، در تمامی دانشکده ها کارشناس صندوق رفاه مستقر شده است.بنابراین از دانشجویان عزیز خواهشمندیم به صندوق رفاه واقع در دانشکده خود مراجعه نمایند و از مراجعه به ساختمان اداری خودداری فرمایند.

 

کارشناسان صندوق رفاه واقع در دانشکده‌ها:

 

 

وحیده یوسفی شهیر(کارشناس دانشکده فنی و مهندسی)

 

آرزو کریمی‌وند(کارشناس دانشکده های ادبیات و زبانهای خارجی،علوم انسانی و تربیتی)

 

زینب رضائی(کارشناس دانشکده علوم پزشکی،حقوق و الهیات)  

 

اصغر خانی(کارشناس دانشکده های معماری و هنر،مدیریت اقتصاد حسابداری،علوم پایه)

حبیب اصل دبیری(کارشناس دانشکده های دامپزشکی،کشاورزی)