ازدواج دانشجویی

-  ثبت ‌نام صرفاً به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه Ezdevaj.org امکان ‌پذیر بوده و آخرین مهلت ثبت نام 30 دی ماه سال جاری می باشد.

-  ملاک ثبت ‌نام در بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی، دانشجو بودن حداقل یکی از زوجین در زمان عقد می ‌باشد. در مواردی كه هر دو زوج دانشجو باشند، لازم است فقط یکی از زوجین به عنوان داوطلب اصلی در سامانه ثبت ‏نام نمايد.

-  دانشجويان پس از ثبت ‌نام اولیه در سامانه Ezdevaj.org بایستی ضمن تهیه پرینت از فرم ثبت نام با در دست داشتن مدارک هویتی، جهت تائید ثبت ‌نام و قطعی نمودن آن به دفتر نهاد رهبری یا معاونت فرهنگی واحدها در دانشگاه محل تحصیل خود مراجعه نمایند. شایسته است معاونان محترم فرهنگی نیز فرم تایید شده ثبت نام کنندگان را به دفتر نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان ارسال و کپی مدارک را نیز پس از جمع آوری تمامی مدارک ثبت نام کنندگان به این دفتر تحویل فرمایند.

-  مدارک مورد نیاز جهت تایید ثبت نام؛ اصل و کپی تمامی صفحات مدارک ازجمله: عقدنامه(صفحه 1 تا 6)، شناسنامه زوجين، كارت ملی زوجين و كارت دانشجويی می باشد.

-  ويرايش اطلاعات ثبت ‌نام فقط توسط داوطلب اصلی و صرفاً قبل از تائيد مدارک و قطعی نمودن ثبت ‌نام در سامانه میسر می ‌باشد.

-  دانشجویان پس از قطعی نمودن ثبت ‌نام باید نسبت به گذراندن دوره مجازی معرفی شده در پنل کاربری خود اقدام، سپس بر اساس تاریخ ‌های مندرج در سامانه، نسبت به انتخاب کاروان جهت تشرف به مشهد مقدس اقدام نمایند.

-  امکان شرکت جاماندگان دوره بیست و یکم و دوره های قبل از آن در بیست و دومین جشن ازدواج دانشجویی میسر نیست.

-  تنها زوجینی که تاریخ رسمی عقد آنها در فاصله زمانی ۱ فروردین ۱۳۹۶ لغایت ۱ آذر ۱۳۹۷  می باشد، مجوز ثبت‌نام در سامانه را دارند.

-  ستاد ازدواج دانشجویی هزینه‌ های اسکان در هتل، پذیرایی و برنامه ‌های فرهنگی و آموزشی را بر عهده دارد و هزینه ایاب و ذهاب به عهده دانشجویان می ‌باشد.

-  مدیر محترم اجرایی دفتر نهاد رهبری، جناب آقای احمد پاشایی( 09144170929   /   04133327524) به عنوان رابط ازدواج دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی استان جهت هماهنگی و پاسخگویی به سوالات معرفی می شوند.