رخدادهای مهم

بر اساس تعداد مقالات چاپ شده؛ پرتولیدترین محققان علوم انسانی کشور معرفی شدند

اسامی سی نفر از پرتولیدترین محققان علوم انسانی کشور بر اساس نتایج به دست آمده از پایگاه استنادی علوم جهان اسلام اعلام شد. این فهرست از پایگاه استنادی علوم جهان اسلام استخراج شده است.   البته گروهی از محققان علوم انسانی کشور مقالات خود را در مجلات بین المللی چاپ می کنند که در این فهرست مشاهده نمی شوند. دلیل این امر را تفاوت در نمایه سازی نشریات است و بر این اساس فهرست ۳۰ نفره محققان علوم انسانی شامل محققانی است که در مجلات معتبر علمی پژوهشی و علمی ترویجی کشور مقالات خود

بیشتر   >

به همت حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی سالنامه آموزشی دانشگاه تدوین و منتشر شد

مجموعه تدوین شده مشتمل بر تمام برنامه های روتین و رایج حوزه معاونت آموزشی می باشد، که کلیه موارد آموزشی این حوزه را در 8 سطح آموزش، اتاق استادان، اداره بایگانی، اداره کل آموزش دانشگاه، اداره کل امتحانات دانشگاه، دفتر مطالعات و برنامه ریزی آموزشی، اداره سنجش و ارزیابی و اداره جذب و امور هیئت علمی و در ماه های مختلف سال با جزئیات کامل مشخص نموده است. این مجموعه تکثیر شده است و به زودی جهت بهره برداری سایر واحد های استانی نیز در وب سایت معاونت بارگذاری خواهد شد.

بیشتر   >


نکات بسیار مهم برای دانشجویان دکتری تخصصی:

موارد بسیار مهم در خصوص دانشجویان مقطع دکتری تخصصی: دانشجویان دکتری تخصصی می بایست قبل از شروع نیمسال طبق تقویم آموزشی نسبت به انتخاب واحد طبق ترم بندی و حداکثر تا سقف 10 واحد اقدام فرمایند. تبصره. با توجه به اینکه دانشجو بایستی قبل از شروع هر نیمسال تحصیلی نسبت به تعیین وضعیت آن نیمسال اقدام نماید، در صورت عدم انتخاب واحد به موقع شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی در خصوص امکان ادامه تحصیل یا صدور مرخصی با احتساب و با شهریه ثابت طبق بخشنامه های آموزشی تصمیم گیری خواهد نمود.

بیشتر   >