رخدادهای مهم

به همت حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی سالنامه آموزشی دانشگاه تدوین و منتشر شد

مجموعه تدوین شده مشتمل بر تمام برنامه های روتین و رایج حوزه معاونت آموزشی می باشد، که کلیه موارد آموزشی این حوزه را در 8 سطح آموزش، اتاق استادان، اداره بایگانی، اداره کل آموزش دانشگاه، اداره کل امتحانات دانشگاه، دفتر مطالعات و برنامه ریزی آموزشی، اداره سنجش و ارزیابی و اداره جذب و امور هیئت علمی و در ماه های مختلف سال با جزئیات کامل مشخص نموده است. این مجموعه تکثیر شده است و به زودی جهت بهره برداری سایر واحد های استانی نیز در وب سایت معاونت بارگذاری خواهد شد.

بیشتر   >

برگزاري مراسم تقدير از اساتيد نمونه دانشگاه که در ارزشیابی دانشجویان بهترین نمره را کسب نموده اند+عکس

جلسه هم ­اندیشی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز با اساتید تمام وقت برتر دانشکده­ها بر اساس نظرسنجی نیمسال اول 95-94 در مورخ 95/03/04 در محل معاونت برگزار شد. تشکر از مساعی اساتید محترم، طرح دیدگاه ها و نظرات ایشان در خصوص شاخصهای استاد نمونه و نقد مشکلات جاری از اهم موضوعات مطروحه این هم اندیشی بود. در جمع بندی نظرات ارزشمند اساتید محترم مدعو، مهمترین موارد مورد اشاره جهت کسب رضایتمندی دانشجویان و تدریس کیفی که در جلسه مطرح شد، می­توان به موا

بیشتر   >


نکات بسیار مهم برای دانشجویان دکتری تخصصی:

موارد بسیار مهم در خصوص دانشجویان مقطع دکتری تخصصی: دانشجویان دکتری تخصصی می بایست قبل از شروع نیمسال طبق تقویم آموزشی نسبت به انتخاب واحد طبق ترم بندی و حداکثر تا سقف 10 واحد اقدام فرمایند. تبصره. با توجه به اینکه دانشجو بایستی قبل از شروع هر نیمسال تحصیلی نسبت به تعیین وضعیت آن نیمسال اقدام نماید، در صورت عدم انتخاب واحد به موقع شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی در خصوص امکان ادامه تحصیل یا صدور مرخصی با احتساب و با شهریه ثابت طبق بخشنامه های آموزشی تصمیم گیری خواهد نمود.

بیشتر   >