رخدادهای مهم

برگزاری کارگاه آشنایی با مراکز تحقیقاتی و جایگاه استارت اپ ها، کارآفرینی و نوآوری در مراکز تحقیقاتی

کارگاه آشنایی با مراکز تحقیقاتی و جایگاه استارت اپ ها، کارآفرینی و نوآوری در مراکز تحقیقاتی که بعنوان بخشی از برنامه توانمند سازی اساتید در ساعت 12-10 روز 98/04/19 در سالن پروین اعتصامی برگزار گردید مورد استقبال قابل توجه اعضای محترم هیأت علمی استان آذربایجان شرقی قرار گرفت.

بازدید سرکنسول کشور ترکیه از نمایشگاه آثار هنری " دریاچه ارومیه از گذشته تا آینده"

🔸جشنواره آثار هنری دریاچه ارومیه از گذشته تا آینده به همت مرکز تحقیقات مدیریت توسعه پایدار حوضه آبریز دریاچه ارومیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز و با همکاری حوزه فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در چهار بخش پوستر، نقاشی، تصویرسازی و عکاسی برگزار شد.


بازدید رئیس دانشگاه کرکوک و هیأت همراه در سفر به تبریز از مرکز تحقیقات مدیریت توسعه پایدار حوضه آبریز دریاچه ارومیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز

بازدید دکتر جوانپور و اعضای هیأت رئیسه واحد تبریز و دکتر عباس حسن تقی رییس دانشگاه کرکوک عراق و هیأت همراه از مراکز تحقیقاتی واحد تبریز

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی اهداف طرح‌های نظام موضوعات مدیریت و مهندسی محیط‌زیست و توسعه پایدار حوضه آبریز دریاچه ارومیه را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از تبریز، عزیز جوانپور ظهر امروز در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی برای تعیین چالش‌ها، برنامه‌ها و موضوعات اولویت‌دار حوضه آبریز دریاچه ارومیه که با حضور مسئولان ذی‌ربط استان آذربایجان‌شرقی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار شد، اهداف طرح‌های نظام موضوعات مدیریت و مهندسی محیط‌زیست و توسعه پایدار حوضه آبریز دریاچه ارومیه را تشریح کرد.


چالش تخصیص دیرهنگام اعتبار برای احیای دریاچه ارومیه

طرح احیای دریاچه ارومیه از جمله وعده های انتخاباتی رییس دولت تدبیر و امید بود که کابینه وی در پنج سال گذشته افزون بر سه هزار میلیارد تومان برای آن هزینه کرده است، اما دست اندرکاران طرح تخصیص دیرهنگام منابع مالی را چالش اصلی بازگشت این پهنه آبی ثبت جهانی به تراز اکولوژیکی می دانند.