انتصاب نماینده دکتر رهبر در هیات‌ نظارت بر تشکل‌های دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی 1396/07/29

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی دکتر احسان شاکری خوئی عضو هیأت علمی گروه علوم سیاسی را به عنوان نماینده خود در هیات‌های نظارت بر تشکل‌های دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجانشرقی منصوب کرد.


به گزارش روابط عمومی واحد تبریز در بخشی از حکم احسان شاکری خوئی آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند حضرتعالی به استناد ماده 4 آیین نامه تشکل‌های اسلامی دانشگاهیان، مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی به موجب این حکم به عنوان نماینده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در هیأت نظارت بر  تشکل‌های دانشگاهیان در استان آذربایجان شرقی منصوب می‌شوید.
در ادامه ابراز امیدواری شده است:  با استعانت از خدای قادر متعال و بهره‌مندی از فرمایشات و رهنمودهای امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری نسبت به فعالسازی تشکل های دانشگاهی با هماهنگی اداره کل تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی" موفق و مؤید باشید.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همچنین در پیام‌هایی جداگانه از زحمات دکتر بهروز دانشیان و مهندس امیر پروال نماینده که پیش از این به ترتیب تصدی نماینده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در هیأت نظارت بر تشکل های اسلامی سیاسی استادان و نماینده ریاست دانشگاه در هیأت نظارت بر تشکل های دانشجویی آذربایجان شرقی برعهده داشتند، تشکر و برای آنها از درگاه خدای قادر متعال سلامتی و سربلندی مسئلت کرد.
 
احسان شاکری خوئی مدیرگروه رشته علوم سیاسی واحد تبریز و سردبیر ماهنامه اجتماعی، فرهنگی اعتدال شرقی بوده و تألیف 6 عنوان کتاب، چاپ 10 عنوان مقاله در مجلات علمی پژوهشی و ارائه 10 عنوان مقاله در همایش‌های معبر علمی را در کارنامه علمی خود دارد.